פוסט פתיחה

שלום לכם,
אם אתם כאן – סימן שאתם מכירים אותי מהקבוצות בפייסבוק. אם לא, וול, כנראה שחלה טעות קטנה או שממש הלך לי עם גוגל. לא, אני צוחק. אתם "על" ריי-טק בלוג, בלוג בנושא מחשבים, חומרה וגיימינג וקצת טכנולוגיה בכללי.

לי קוראים אורי (ריי – זה כינוי), ונהגתי עד היום לכתוב את התוכן שלי בנושא מחשבים בעיקר באתרים למינהם דוגמת HWzone, גאדג'טי, אתרים שהיו לי, ואולי אפילו ראיתם כמה מהחומרים שלי שהגיעו בעבר הלא-כזה רחוק למדור הדיגיטל של Ynet.

לאחר שסיגלתי לעצמי אורח חיים חדש שבו אין זמן לכתיבת חדשות וביקורות באופן קבוע ומסביב לשעון, הגעתי למסקנה שלא יזיק לי בלוג לא מחייב. כלומר, בלוג שבו אני כותב את מה שאני רוצה לכתוב, מתי ואיך. להלן התכנים אותם תוכלו למצוא בבלוג:

  • סיכום של חדשות חשובות למדי בכל הנוגע למחשבים (לסירוגין)
  • מדריכים בנושאים הללו, ומעבר (טכנולוגיה, גאדג'טים לפעמים ואולי אפילו קוד)
  • פוסטים אישיים יותר הנוגעים אלי ואל ההתנסויות שלי עם עולם המחשבים, הגיימינג והחומרה.
  • כתבות בנושאים הללו באופן כללי, כמו כן ריכוז של מידע חשוב.

אשמח מאוד אם תהיו פעילים בתגובות, על אחת כמה וכמה אם תעקבו אחרי. שימו לכם את הבלוג בסרגל הסימניות 🙂

ועכשיו: כמו שאמרתי, היה לי אתרי מחשבים למינהם, יותר נכון אחד בכמה גלגולים – PCDigital אם הכרתם. התוכן שפורסם שם מאוד שימושי וידידותי, על כן אני הולך לפרסם אותו כאן ולנעוץ חלק ממנו.

אורי אאוט!

אורי כרמי (ריי)

אורי כרמי (ריי)

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorLorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorLorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorLorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorLorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorLorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscingLorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *